کانال تلگرام آنیما     آنیما در اینستاگرام      آنیما در فیسبوک   

مــا آنـیـمـا هـستـیـم...

روحی ظریف و هوشمند را در کالبد ایــده ها می دمیم و تصویری زیبا از آن خواهیم ساخت... به کلمات جان می بخشیم و تصورات را قابل مشاهده می کنیم. مـا در آنیما تلاش می کنیم تا به ایده های شما جان بخشیده و حرکت ذهن و ناخودآگاه مخـاطبـان را مسیـریـابـی کنیم.

 کنارشما...

ویژگی آنیما تجربه کاری اعضا، در زمینه فعالیتهای خود است ، ما در به روز آوری دانش خود  ابزار های تازه را هر روز و هر ساعت تجربه میکنیم ،تا با دستی پر در کنار شما باشیم ، تجزیه و تحلیل و مخاطب شناسی از امور اولیه کار ما برای شناخت فعالیت شما می باشد.

واژه آنیـما در زبان لاتین به هوا ، نفس و یا « اصل متحرک» معنی میشود. واژه های آنیمشن ( متحرکAnimation ) و همینطور جانور (Animal) از ریشه های دیگر به معنی جانِ جانوری و یا» نفس» بکار برده می شود. همچنین « آنیمیسم» یا «جان گرایی» ، آیینی که به آن اعتقاد دارند که تمامی عناصر طبیعت دارای روح و جانند از همین کلمه مشتق می شود.

دوستاني که در اين مجموعه گرد هم آمده اند تخصص هاي خود را طي سالها تجربه عملي در مجموعه هاي بزرگ و سازمانها و نهادهاي فرهنگي هنري ، بدست آورده اند و هم اکنون توانايي هاي خاصي در به انجام رســاندن هر چه بهتر فعاليت ها دارند.
 آنيما ، در طي سالهاي فعاليت خود با مجموعه هاي بسياري در بخش فرهنگي و تبليغاتي و هنري همکاري داشته و هم اکنون با افتخار و تکيه به تجربيات گذشته، آماده ي ارائه ي فصل جديدي از خدمات فرهنگي هنري خود به نهادها، سازمان ها و مجموعه هاي علاقمـند بـه هـمـکـاري مي باشد.

آنبما، مجموعه اي پويا در زمينه ايده پردازي و آفرينش در زمينه فرهنگي، هنري  و تبلیغاتی مي باشد،

کارگاه آفرینش های تصویری آنیما

برای فردای بهتر
آدرس : تهران- خیابان مطهری، بعد از چهار راه سهروردی، خیابان حاتمی، پلاک 8، واحد2
تلفن: 88453648
فکس :89784986
ایمیل : info@animax.ir

عضویت در خبرنامه

راه ارتباط مستمر بین با و شما