کانال تلگرام آنیما     آنیما در اینستاگرام      آنیما در فیسبوک   

اخبار آنیما

آنیما حامی آموزش و توسعه بازاریابی

آموزش و توسعه بازاریابی

 محمدرضا خوش نشین
وبینار 5 بخش مهم جعبه ابزار بازاریابی که نمی دانید!

آنیما حامی این وبینار مفید خواهد بود از تمام دوستانی که با آنیما همکاری داشته اند خواهشمندم به آنیما ایمیل و یا در شبکه های اجتماعی پیام ارسال کنند تا از تخفیف آنیما برخوردار شوند.
توضیحات وبینار بعد از این که کسب و کارت رو راه انداختی می تونی یک کار سخت رو شروع کنی (از تجربه خودت استفاده کنی و بدون استفاده از الگوها، هی زمان بذاری، زمان بذاری و زمان بذاری یا از چرخی که قبلا اختراع شده استفاده کنی) و یا سرعت پول درآوردنت رو زیاد کنی...

اگر شما از ابزار درست مارکتینگ برای خودتون استفاده نکنید مثل این می مونه که یک دندونپزشک از انبر خونش برای دندون بیماران استفاده کنه.... می بینید چقدر ما داریم کار عجیبی انجام می دیم! جعبه ابزار بازاریابی با جعبه ابزار فروش و جعبه ابزار تبلیغات فرق داره و جامع تر از اون هاست و آگاهی نسبت به این جعبه برای ما یعنی راه شناخت مشتری، حرکت مشتری، ارتقا محصول، برند بهتر و در نهایت سود بی نظیر.

اگر بخواهیم ساده بگیم ما تو ایران حدود 20 سال از علم روز مارکتینگ تو دنیا عقب هستیم ولی تو خود ایران هم الان خیلی از شرکت ها هستن که از اصول مشخص و دقیق استفاده نمی کنن و همچنان قلاب شدن به فنون قبلی و از کار افتاده.

مارکتینگ پیچیده ترین بخش مدیریت در شرکت هاست چون هم به خرید کار داره، هم به تولید، هم به پشتیبانی، هم فروش رو در خروجی ها مدیریت می کنه و هم تبلیغات از استراتژِی های اون درگیر می شه، تازه آخر کار هم مالی باید از دریافتی های مارکت سندهاش رو ببنده. پس بیایید با خودمون رو راست باشیم و این کار سخت رو با استفاده از ابزار خودش حل کنیم و از رشد هوشمندانمون تو کارها لذت ببریم.

تو این وبینار می خواهیم بهتون بگیم که چکار کنید و از همین طریق ببینید که اصلا سخت نیست براساس اصول درست پیش برید و مثل بقیه حرفه ای ها پول دربیارید (یک مقدار صبور باشید).

خلاصه بعد از حدود 15 سال کسب همزمان علم در دانشگاه های خوب داخلی و خارجی و یادگیری از طریق خدمت به کارآفرین های بزرگ کشور به خودم قول دادم بعد از سروسامان دادن نسبی داشنجوها در سطح شروع کسب و کار به دیگر هموطنانم هم کمک کنم. برای همین این وبینار غیر سازمانی و غیر آکادمیک در سایت ایسمنار رو در حوزه بازاریابی با عنوان (5 بخش مهم جعبه ابزار بازاریابی که نمی دانید!) براتون تدارک دیدیم.

Linkedin: www.linkedin.com/in/mohammadrezakhoshneshin
Instagram: www.instagram.com/mohammadrezakhoshneshinسرفصل‌های وبینار سرفصل های دوره: شما در این دوره موارد ذیل رو خواهید دید:


مفهوم بازاریابی
نحوه طراحی محصول
شیوه های قیمت گذاری تبیین پرسونای مشتری (persona)
تبیین نقشه حرکت مشتری (customer journey)

برنامه بازاریابی کاربردی
فنون کاربردی در بازاریابی و تحلیل ابزار
توسعه فروش در حالت های مختلف و ارزیابی
ابزارهای فروش دیجیتال
فروشندگان موفق
نگارش کمپین تبلیغاتی
تبلیغات نوین
تحلیل کسب و کار با ابزار بازاریابی


مدل های امروز بازاریابی

مخاطبین دیگر مثل سابق نمی توان به مارکتینگ و ابزار آن نگریست و به همین دلیل، شناخت این فن برای همه ضروری به نظر می آید پس مخاطب این وبینار همه ما هستیم ولی اگر بخواهیم دقیق تر ببینیم این وبینار برای شما در نظر گرفته شده است که:


در حال راه اندازی کسب و کار هستید
مدیر فعلی یک کسب و کار هستید و از فنون قبلی خسته شدید
مدیر بازاریابی یک مجموعه هستید
مدیر تبلیغات یک شرکت هستید
دانشجویی هستید که از حرف خسته شدید و می خواهید کاربرد بازاریابی را هم ببینید
به دنبال صادرات هستید و می خواهید درآمد دلاری داشته باشد و اصول مارکتینگ بین الملل را هم نمی شناسید
و در کل رقابت حرفه ای تری را دوست دارید داشته باشید تا رسیدن به رتبه نخست


سوالات متداول
این وبینار برای من هم مفیده؟ اگر رشد کردن برات سخت شده و می خوای بازدهی بیشتری رو در کسب و کار و مدل ذهنیت ایجاد کنی حتما برات خوبه تو این وبینار شرکت کنی چون داری بازاریابی رو برای پیاده سازی در زندگیت و کارت خوب و حرفه ای یاد می گیری.برنامه بازاریابی و جعبه ابزار بازاریابی فرقی دارن؟ دقیقا می بینید که که برنامه بازاریابی یک نگاه به وجه مدیریتی کسب و کار و جعبه ابزار وسیله ای برای اجرای درست اموره. و ضمنا هرکدوم از مستندات کسب و کار یکی از پنجره های لازم برای توسعه رو جلومون باز می کنن. یادمون باشه که تو ایران ماها خیلی کم از جعبه ابزار بازاریابی استفاده می کنیم.مدرس دوره کیست؟ محمدرضا خوش نشین مدرس دانشگاه، توسعه دهنده کسب و کار و تحلیلگر بازاریابی. ضمنا مدرس این وبینار علاوه بر تجربه چندین ساله در مبحث کسب و کار و مارکتینگ با تمرکز بر مشاوره و مدیریت میانی و عالی، هم بنیانگذار چند استارتآپ داخلی نیز بوده است.


محتوای دوره چیست؟
دوره کاربردی که می توانید نگاه کلی به علم و عمل را در کنار هم تجربه کنید. جزییات برای پیاده سازی امور را در زبان کمی (عددی) درک کنید تا خودتان را با حالت مطلوب خود مقایسه کرده و از ابزارهای بروز مدیریت آگاه شوید.


زمان وبینار؟ روز جمعه، شانزدهم خرداد تو همین سایت می تونی این وبینار رو ببینی و سوالات مربوط به بیزنس خودتو رو بپرسی و تجربه ای متفاوت از یک وبینار مارکتینگ (بازاریابی) داشته باشی.


کارگاه آفرینش های تصویری آنیما

برای فردای بهتر
آدرس : تهران- خیابان مطهری، بعد از چهار راه سهروردی، خیابان حاتمی، پلاک 8، واحد2
تلفن: 88453648
فکس :89784986
ایمیل : info@animax.ir

عضویت در خبرنامه

راه ارتباط مستمر بین با و شما