کانال تلگرام آنیما     آنیما در اینستاگرام      آنیما در فیسبوک   

فیلم یا تصویر متحرک از فراگیری بسیار زیادی برخوردار است. این روز ها کم تر کسی را می شود پیدا کرد که تلویزیون یا در شبکه های اجتماعی فیلمی نبیند. روزانه میلیون ها نفر پای گیرنده های خود می نشینند و با دقت تماشایش می کنند. به لحاظ تاثیر گذاری نیز می توان ادعا کرد که هنوز هیچ رسانه ای قدرت برابری با فیلم و تلویزیون را ندارد. هم چنین همراه شدن صدا و تصویر در برنامه ها و تبلیغات تلویزیونی، پیام های آن را باور پذیر تر از سایر رسانه ها می کند.
آنیما توانایی تصویر برداری صنعتی از محصولات ، قطعات ماشین آلات ، محل کارخانجات ، سازمان ها و شرکت ها جهت مستند سازی تولیدات و فرآیند تولید را دارد.
واژه تیزر که به معنای اذیت‌کننده است، اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند.
رپرتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.
Infographic مخفف Information Graphic بوده و به فارسی داده نمایی ترجمه می شود. داده‌نمایی به نمایش داده‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در غالب یک تصویر گفته می‌شود. داده‌نماها یا گرافیک‌های اطلاع‌رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند. این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند.
ساخت فیلم های آموزشی کوتاه و بلند ، جهت نمایش و آموزش موارد مورد نظر تولید کننده به خریدار از جدید ترین تکنیک های آموزشی تصویری جهت درک بهتر بیننده
تصویربرداری هوایی جهت نمایش تصویرهایی استثنایی از ارتفاع با دید باز از محیط اطراف، با قابلیت انجام پرواز و تصویربردای در محیط های داخلی و فضاهای باز
انیمیشن همیشه دارای جذابیت بوده و مخاطبان پروپا قرصی هم داشته است و وقتی ضرورت آن احساس شد خیلی زود جای خود را به عنوان وسیله ارزشمند کمک آموزشی و تبلیغاتی پیدا کرد. آنیما با کمک اعضای تیم خود توان همکاری با شما را در هر زمینه ای از دنیای سه بعدی را دارد
برای تبلیغ یک محصول می توان بی نهایت موجود خلق کرد و یا از حرکت دوربین های پیچیده که در فیلم زنده امکان ساخت آن نیست بهره برد. انیمیشن های تبلیغاتی ضمن آنکه ارزش سرگرم کننده آنی دارند، می توانند در سریع ترین زمان ممکن، مفهوم را انتقال و باعث در ذهن ماندن مخاطب می شوند.

کارگاه آفرینش های تصویری آنیما

برای فردای بهتر

عضویت در خبرنامه

راه ارتباط مستمر بین با و شما