کانال تلگرام آنیما     آنیما در اینستاگرام      آنیما در فیسبوک   

یکی از مرسوم ترین و موثرترین روش های بازاریابی، تبلیغات بنری در وب سایت های پر بازدید می باشد، بنری که با دادن اطلاعات کافی در زمان کوتاه به کاربران و با طراحی زیبا و جذاب آنها را به سایت شما هدایت کند.
موشن گرافیک یا گرافیک متحرک، به عنوان یکی از محبوبترین شاخه های هنر دیجیتال، توانسته است جای خود را تمامی زمینه های تبلیغاتی، چند رسانه ای، آموزشی و تفریحی به خوبی باز کند. در این تکنیک محبوب دنیای دیجیتال عمدتا اثری از فیلم ضبط شده توسط دوربین نمیباشد و هرآنچه که به چشم میآید تصاویر ثابتی هستند که در صحنه حرکت داده میشوند و صدا و موسیقی نیز به آن افزوده میشود؛ به همین دلیل است که نام این تکنیک را موشن گرافیک یا گرافیک متحرک گذاشته اند. امروز با استفاده از این تکنیک، آثار فاخری در زمینه های مختلف همچون ساخت انیمیشن، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، ساخت بازی، ساخت میان برنامه و تیتراژ و... استفاده میشود. آنیما همواره کوشیده است با بهبود و ارتقای سطح کیفی خدمات رضایت مشتریان عزیز را جلب نموده و در توسعه این هنر بروز گامی بر دارد.
  خدمات ما در زمینه موشن گرافیک عبارتند از:
-طراحی وساخت تبلیغات حرفه ای و مخاطب پسند
-طراحی و ساخت تبلیغات حرفه ای ویژه ی پخش در نمایشگرهای درون شهری
-طراحی و ساخت انیمیشنهای تبلیغاتی
-متحرک سازیِ آرم و لوگو برای سازمانها، شرکتها و صاحبان وبسایت
-طراحی و ساخت تیزر-تریلر
-طراحی وساخت میان برنامه های تلویزیونی
-طراحی و ساخت تیتراژ
گسترش سهم فروش و ارائه خدمات از طریق اینترنت هر روز قویتر میشود، با حضور فراوان مشتریان مجازی و نیازمندی روز افزون جهت تبلیغات بر آنیم تا در زمینه طراحی بنرهای تبلیغاتی اینترنتی و مجازی به کمک جهت توسعه و گسترش سهم فروش در کنار شما باشیم. شما تنها با داشتن یک وب سایت و مشاهده آن توسط مشتریان و کاربرانتان نمیتوانید از بازار سهمی داشته باشید و در توسعه خدمات خود پیشرفتی کنید، شما برای پیدا کردن مشتریان جدید نیاز به تبلیغات جدید دارید.

کارگاه آفرینش های تصویری آنیما

برای فردای بهتر

عضویت در خبرنامه

راه ارتباط مستمر بین با و شما