کانال تلگرام آنیما     آنیما در اینستاگرام      آنیما در فیسبوک   

یکی از جذابیت هایی که گیرایی و تاثیر گذاری را روی مخاطب چند برابر می کند دادن اطلاعات و آموزش به مخاطب به صورت چند رسانه ای و با کمک حرکت رنگ تصویر و فرم به مخاطب می باشد.
با بارش شدید اطلاعات و تنوع در آن و فرصت کم برای یادگیری و آموزش، رسانه هایی مثل کتب علمی و درسی مجلات، کاتالوگها و بروشورها و... جای خود را داده اند به محصولات چند رسانه ای آموزشی که به صورت سی دی یا وب در اختیار مخاطبان قرار می گیرد .
مالتی مدیا قابلیت اجرای خودكار را دارا بوده و به سادگی پس از وارد شدن دی وی دی درون سیستم اجرا می شود و بر اساس اولویت چیده شده نمایش داده می شود
بدون نیاز به نصب، تمامی نرم افزارهای مورد نیاز جهت اجرای محتویات درون دی وی دی مالتی مدیا قرار گرفته و بصورتی طراحی شده است كه نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی نداشته باشد.
سازگار با تمامی نسخه های ویندوز، در طراحی مالتی مدیا سازگاری با نسخه های مختلف سیستم عامل بنا به نوع پروژه روی ویندوز و یا مولتی پلت فرم پیش بینی و اجرا می شود .
شما میتوانید آرشیو خود را به صورت چند رسانه ای در اختیار مخاطب قرار دهید امکان جستجو و ایندکس کردن مطالب برای مطالعه و برسی نمایش آرشیو با استفاده از حرکت و رنگ و صدای متحرک .

کارگاه آفرینش های تصویری آنیما

برای فردای بهتر

عضویت در خبرنامه

راه ارتباط مستمر بین با و شما