کانال تلگرام آنیما     آنیما در اینستاگرام      آنیما در فیسبوک   

اخبار آنیما

تولید نرم افزار و آرشیو ماهنامه صنایع هوایی

نرم افزار و آرشیو ماهنامه صنایع هوایی


شامل 15 شماره بولتن و شماره 0تا 300 ماهنامه صنایع هوایی


پس از گذشت دو سال در پایان اسفند 97 آرشیو بیش از 28 سال تلاش کوشش مجله "صنایع هوایی" که یکی از قدیمیترین و تخصصی ترین نشریات حوزه هوایی میباشد، توسط گروه آفرینشهای تصویری آنیما گرد آوری و به اتمام رسید .
این مجموعه به صورت مالتی مدیا ( چند رسانه ای) در پایان سال در اختیار دوست داران و هواداران صنایع هوایی قرار گرفت که با استقبال قابل توجهی مواجه شد .
کل این مجموعه شامل 300 مجله و 15 شماره اولیه به صورت بولتن بوده که با حجم 11 گیگابایت در حافضه های همراه در اندازه کارت ویزیت در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. انتخاب مموری در جهت کوچک کردن حجم فیزیکی و سرعت عمل بالای برنامه و دسترسی سریع کاربر به محتوا بدون ایجاد وقفه بوده است.
طی این 2 سال همکاری " آنیما" آقای قدرتی وخانم نافع با مجموعه "صنایع هوایی" آقای نجفی و خانم شامحمدی ، دوستانی که به ما در راه رسیدن به این آرشیو کمک کردن، آقای جواهریان بزرگوار که با در اختیار قرار دادن آرشیو فیزیکی خود به ما کمک به سزایی برای رسیدن این مهم کردند، همچنین دوستان عزیزمان آقای سمسارپور و آقای پولادگر که صادقانه در انجام این امر ما را راهنمایی نمودند.
امیدواریم این برنامه که به صورت مالتی مدیا و در اولین نسخه در اختیار شما قرارا میگیرد مورد توجه شما قرار گرفته و از آن لذت ببرید .

پدرام قدرتی

 

 


کارگاه آفرینش های تصویری آنیما

برای فردای بهتر
آدرس : تهران- خیابان مطهری، بعد از چهار راه سهروردی، خیابان حاتمی، پلاک 8، واحد2
تلفن: 88453648
فکس :89784986
ایمیل : info@animax.ir

عضویت در خبرنامه

راه ارتباط مستمر بین با و شما